Hummel International je spoločnosť zaoberajúca sa predajom športového oblečenia sídliaca v Dánsku. Bola založená v Hamburgu v roku 1923 nemeckou rodinou Messmerovcov. Neskôr v roku 1956 firmu prevzal Bernhard Weckenbrock a presunul jej sídlo do Kevelaeru, Severné Vestfálsko. Následne v roku 1975 kúpil firmu dánsky dovozca.

V súčasnosti sa spoločnosť Hummel zaoberá výrobou odevov, obuvi a športového príslušenstva pre futbal, futsal, hádzanú, basketbal, volejbal a pozemný hokej. Hummel sa okrem iného špecializuje aj na výrobu súprav pre rôzne športové tímy a od augusta 2016 sa stal opäť sponzorom Dánskeho národného futbalového tímu .

Ako nakupovať z katalógu značky HUMMEL ?

Vami vybraný výrobok Vám radi nadceníme a to tak , že nám do kontaktného formulára napíšete kód - číslo výrobku s textom „ prosím o nadcenenie výrobku kód - číslo ................ “ Jedná sa o 6 miestne číslo ktoré sa nachádza vždy pred ponúkanými veľkostnými možnosťami výrobkov resp. ich objemovým značením

Príklad: ( strana 16 , výrobok TECH – 2 JERSEY – obj. číslo 103598 pri detských veľkostiach resp. 003598 pri veľkostiach dospelých ) Pri výrobkoch , kde je ponúkaná rôzna farebná škála nezabudnite uviesť číslo farby . Číslo farby je uvedené vždy pri vyobrazenom výrobku.

V prípade , že Váš záujem o výrobok pokračuje aj po nadcenení pošleme Vám na Vašu e mailovú adresu objednávkový formulár na potvrdenie Vašej objednávky . Vyplnený formulár odošlite na našu e-mailovú adresu info@ri-sport.skStiahnúť Preklad